Baner Stowarzyszenia Kunszt

XI Redzkie Impresje 2015 – zapraszamy

30 września 2015

Stowarzyszenie Twórców Sztuki i Rękodzieła Artystycznego Kunszt po raz jedenasty pragnie zapoznać mieszkańców miasta i powiatu z osiągnięciami artystów skupionych w organizacji i pokazać nowe prace powstałe w trakcie minionego roku.
Tegoroczna wystawa odbywać się będzie w Fabryce Kultury, której siedziba mieści się przy ulicy Łąkowej 59A. W industrialnym otoczeniu jest dużo mniej miejsca. Pomieszczenie, w którym odbywać się będą Redzkie Impresje stanowi wyzwanie w stosunku do poprzednich wystaw Stowarzyszenia odbywających się w dużej auli ZS1. Zamiarem Stowarzyszenia jest również promocja nowej Fabryki Kultury.

23 października o godz. 18.00 (piątek) odbędzie się

uroczyste otwarcie XI Redzkich Impresji

pod hasłem przewodnim

„heART ATTACK”.

Przypomnimy wieloletniego członka Zarządu i skarbnika Stowarzyszenia Jadzię Kamionkę, która kiedyś pełniła funkcję dyrektora w pierwszym Miejskim Domu Kultury w Redzie. Uczestnicy wernisażu będą mieli możliwość uczestniczenia w happeningu artystycznym. Podczas otwarcia wystąpi Monika Kitel z utworami z autorskiej płyty, akompaniować jej będzie Adam Wójcik. Prace artystów oglądać będzie można od 24-26 października. 24,25 (sobota, niedziela) w godz. 10.00 – 18.00. W poniedziałek 26 października wystawa czynna będzie dla młodzieży szkolnej od godz. 9.00 – 15.00. Ekspozycja na ścianach wisieć będzie do 20 listopada 2015r.

Wszystkich miłośników sztuki bardzo serdecznie zapraszamy

do zobaczenia nowych dzieł redzkich artystów.

B.Zawal – Brzezińska

plakat