Baner Stowarzyszenia Kunszt

Nowy Park nad rzeką Reda – fotografia

28 października 2010

Stowarzyszenie Kunszt jest partnerem w projekcie budowy nowego parku nad rzeką Reda. Zgodnie z zawartą przez nas umową musimy wykonać dokumentację pokazującą zmiany zachodzące w parku i postępy w jego budowie. Być może uda się wystawić wykonane przez Kunszt zdjęcia reporterskie na Dni Redy w następnym roku. Na pewno będziemy się starać o pokazanie najciekawszych zdjęć.


Proszę wszystkich fotografików o bieżące dokumentowanie zmian zachodzących w pracach. Właśnie dokumentowanie przeobrażeń terenów zielonych nad rzeką stanowi nasz wkład partnerski w ten projekt. Codziennie następują duże zmiany i warto je uchwycić okiem aparatu. Są maszyny, sprzęt ciężki i całkiem spora grupa ludzi wykonujących prace ziemne i budowlane. Zachęcam wszystkich do wzięcia aparatu na spacer nad rzeką. Z  letnim pozdrowieniem:  Prezes Beata Zawal – Brzezińska.

Projekt „Rewitalizacja miasta Redy poprzez zagospodarowanie i odnowę Parku nad rzeką Reda” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.