Baner Stowarzyszenia Kunszt

Konkurs fotograficzny – Kalendarz 2012

10 września 2011

W związku z uszkodzeniem serwera pocztowego organizatorzy przedłużają termin nadsyłania prac konkursowych do dnia 20 października 2011. Za utrudnienia przepraszamy wszystkich zainteresowanych konkursem. W wyniku przedłużenia terminu składania prac zmianom ulega również termin ogłoszenia laureatów i będzie to 25 października 2011 r. oraz termin wernisażu, który zostanie ogłoszony odrębnym komunikatem. Osobom, które zgłosiły zaistniałe niedogodności organizatorzy dziękują. Prace prosimy kierować na nowy adres e-mail witold.konczak@wp.pl

Stowarzyszenie Kunszt zaprasza do udziału w konkursie „Architektura Sakralna Małego Trójmiasta Kaszubskiego” Kalendarz na 2012r.  Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie Gmin „Małe Trójmiasto Kaszubskie”, Stowarzyszenie Twórców Sztuki i Rękodzieła Artystycznego w Redzie „Kunszt” oraz Działy Promocji Miast Redy, Rumi i Wejherowa.

Celem tego konkursu jest odnalezienie i udokumentowanie fotograficzne kościołów, kapliczek, na terenie gmin; Reda, Rumia i Wejherowo. Zdjęcia nie muszą pochodzić z tego samego roku. Każdy z uczestników może zgłosić w konkursie maksymalnie 12 zdjęć. Konkurs rozpoczął się dnia 1 marca 2011, a termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 września 2011 roku. Nagrodami będzie zamieszczenie zdjęć z podpisem imieniem i nazwiskiem autora w edycji kalendarza, udział w wernisażu promocyjnym związanym z jego wydaniem dnia 21 października 2011 oraz nagrody rzeczowe.

Osoby chcące wziąć udział w konkursie winny zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy, podpisać odręcznie niebieskim długopisem, zeskanować (zdjęcie) i wysłać go na podany w nim adres e-mailowy.

 

PRACE KONKURSOWE