Baner Stowarzyszenia Kunszt

XV Redzkie Impresje

7 października 2019

XV Redzkie Impresje
OBRAZ I MUZYKA – MOWA DUSZY I WYOBRAŹNI
15 – lecie Stowarzyszenia Kunszt

18 – 21 października 2019r.
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Płk. K. Pruszkowskiego Reda, ul. Łąkowa 36/38


Program:

18.10.2019 r. (piątek) godz. 18.00 – Wernisaż wystawy
⦁ Uroczyste otwarcie wystawy, przedstawienie artystów, wręczenie kwiatów prezes Stowarzyszenia Kunszt Beata Zawal – Brzezińska, wiceprezes Adam Majkowski
⦁ Wystąpienie zaproszonych gości
⦁ Wręczenie podziękowań
⦁ Wręczenie wylosowanych prac

Wernisaż uświetnią
⦁ Pieśni i arie Stanisława Moniuszki w wykonaniu Tomasza Fopke

19-20.10.2019 r. (sobota, niedziela) wystawa czynna w godz.10.00 -18.00

21.10.2019 r. (poniedziałek) wystawa czynna w godz. 9.00 -15.00

Mecenat artystyczny: Urząd Miasta w Redzie, Starostwo Powiatowe w Wejherowie, Różane Centrum Róży Melcer, Szkoła Podstawowa nr 4 w Redzie

Zapraszamywstęp wolny!


Lista wystawiających:
Adamczyk Wanda – malarstwo
Bach Bogusława – malarstwo
Bieńko-Kornacka Elżbieta – malarstwo, ceramika
Gołojuch Bogdana – malarstwo
Jałocha Mirela- malarstwo, ceramika
Karpiński Jacek – malarstwo, instalacja
Kocińska Iwona – malarstwo
Kolberg Alicja – biżuteria artystyczna
Koniuszy Janina – malarstwo
Majkowski Adam – fotografia
Markowska Dorota – kaligrafia
Mroczek Joanna – kaligrafia
Osiczko Aleksandra – malarstwo
Pałasz Zygmunt – malarstwo
Parcelewska Wanda – malarstwo
Rost Aleksandra – kaligrafia
Stachowska-Krzyżanowska Anna – haft koralikowy, beading, wire weaving i wire wrapping
Stachura Justyna – dziewiarstwo ręczne
Sykucka Alicja – frywolitki
Śniatecka Brygida – malarstwo
Świderska – Mądry Ewa – malarstwo
Terlecka Barbara – malarstwo, biżuteria, rzeźba
Tkaczyk Włodzimierz – fotografia
Włodarczyk- Okupska Danuta – haft krzyżykowy
Zawal – Brzezińska Beata – malarstwo, rysunek


Zaproszeni goście:
Horak Wiesław – malarstwo
Kowalyshyna Natalia – haft ukraiński
Krzyżankowski Krzysztof – biżuteria artystyczna z drewna i żywicy epoksydowej
Sawicka Ewa – decoupage, mixed media
Stajnke Teresa- quilling, scrapooking, mixed media, ceramika
Wysocka -Turek Beata – ceramika
Wojciechowski Staś – malarstwo


Grupa malarsko-rysunkowa:
Adamowicz Jadwiga – malarstwo
Czaplicka Grażyna – malarstwo
Elmanowska Mariola – malarstwo
Rutkowska Danuta – malarstwo


Uniwersytet III Wieku:
Borkowska Lidia – biżuteria
Polikanowska Barbara – biżuteria
Szlagowska Barbara – biżuteria
Jolanta Zawadzka- biżuteria